Overlijdensbericht Evert Nijmeijer

Foto

Vrijdag 14 Juli jl. kwam tot ons het droeve bericht dat Evert Nijmeijer, vader van oud-speler Jan Nijmeijer, is overleden.

Evert Nijmeijer was iemand van het eerste uur. Hij en zijn gezinsleden hebben aan de wieg gestaan van het ontstaan van onze vereniging WSB.
Evert, hoewel al enige tijd uit beeld voor de meesten, heeft diverse rollen vervuld in onze vereniging. Naast vader, chauffeur en begeleider van het team van zijn zoon speelde hij ook destijds vaak met verve de rol van Sinterklaas bij WSB tijdens de sinterklaasfeesten die voor de jeugd werden gehouden. Regelmatig stond hij achter de bar als men een beroep op hem deed. Ook had hij een actieve rol als voorzitter in “De club van 50”. Zijn inzet houding en gedrag hebben een belangrijke bijdrage geleverd aan het collectieve bewustzijn van onze vereniging WSB.
We zullen zijn aanwezigheid missen maar dragen hem vooral tijd mee in ons hart. Waarheen wij ook gaan.

Bestuur van Wormen Stealing Bases